Drodzy twórcy ze Szczyrku i ściśle ze Szczyrkiem związani, zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a co za tym idzie - czas poszukiwań wyjątkowych prezentów dla najbliższych. Stąd pomysł na Jarmark Bożonarodzeniowy online. Pragniemy pokazać ludziom jakich wspaniałych artystów mamy w Beskidach, dać naszym obserwującym gotowe pomysły na świąteczne prezenty „Made in Szczyrk”, a przy okazji wesprzeć lokalny rynek.

Jeżeli nie ma jeszcze Państwa tutaj, a byliby Państwo zainteresowani umieszczeniem oferty, prosimy o przesłanie na it@szczyrk.pl:
- imienia, nazwiska lub nazwy plus danych teleadresowych (ulica, telefon, mail)
- ewentualnego linku do Waszego sklepu online
- krótkiego (kilka zdań) opisu Waszej działalności
- 3-5 zdjęć Waszych prac.

Równolegle w dniach 10-19 grudnia 2021 w Przestrzeni Twórczej BeskidartS ponownie zorganizowany zostanie Jarmark Bożonarodzeniowy, podczas którego Państwa rękodzieło również będzie mogło zaistnieć. Jeżeli wyrażacie Państwo chęć wystawienia swoich prac w BeskidartS, prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Patrycją Styrną: pod nr tel. 605 119 573 do dnia 3 grudnia br. 

W mediach społecznościowych miasta będziemy informować o możliwości obejrzenia i zakupu rękodzieła na miejscu w BeskidartS, pięknie opakowanego, gotowego do położenia pod choinką.

W razie pytań prosimy o kontakt:
it@szczyrk.pl 
33 815 83 88