Gospodarstwo Agroturystyczne Kosajonka

Baza noclegowa - Agroturystyka

 Nasza agroturystyka znajduje się na uboczu, z dala od codziennego zgiełku i hałasu, do centrum Szczyrku jest stąd około 3 kilometrów. Dom, w którym przyjmujemy gości położony jest w malowniczej okolicy (800 m n.p.m.), przy szlaku pieszym na Klimczok (1117 m n.p.m.).

Gospodarstwo agroturystyczne Kosajonka w Szczyrku, oferuje swoim gościom noclegi w komfortowych warunkach.

Pokoje, którymi dysponujemy, są nowo wyposażone, część z nich posiada własne łazienki.

Odwiedzającym, zapewniamy również smaczne i syte  wyżywienie, w formie dań domowej kuchni. Posiłki podajemy jako śniadania i obiadokolacje (obiad w porze kolacji).

Ponadto można skorzystać z oferty bufetu turystycznego, znajdującego się w tym samym budynku co nasze gospodarstwo. Bufet turystyczny oferuje ciepłe i zimne napoje, zestawy obiadowe, oraz dania typu Fast-food . Bufet czynny jest od godziny 9:00 do 21:00.

Poza standardowymi noclegami i wyżywieniem, mamy możliwość organizacji imprez okolicznościowych (chrzciny, komunie, jubileusze itp.), dla około 30 osób. Imprezy mogą odbywać się w naszej sali bankietowej, lub w plenerze (wiata grillowa, krąg ogniskowy). Istnieje możliwość zaproszenia kapeli góralskiej, a w okresie zimowym zorganizowania kuligu.

Zapraszamy serdeczne do naszego gospodarstwa agroturystycznego w Szczyrku na Kosajonce.

Dane kontaktowe

Gospodarstwo Agroturystyczne Kosajonka
os. Podmagura 4a
43-370 Szczyrk
tel: 033 488 64 73 ,0 666 958 693

Informacje dodatkowe

brak informacji

Cennik

brak informacji

Opinie klientów dodaj opinię