2014-02-03

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej zaprasza zainteresowane mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa produkcyjne z województwa śląskiego lub małopolskiego do wzięcia udziału w bezpłatnych audytach energetycznych.
Audyty energetyczne są podzielone na trzy etapy:

  • audyt wstępny (zgodnie z metodologią walk-through), w czasie którego audytorzy zidentyfikują potencjalne obszary oszczędności energii;
  • audyt właściwy (dla zainteresowanych firm, po przeprowadzonym audycie wstępnym), którego rezultatem jest przygotowanie szczegółowego raportu z audytu wraz z oceną techniczno-ekonomiczną według wymagań źródła finansowania preferencyjnego.
  • przygotowanie wniosku o dofinansowanie wybranych działań (dla zainteresowanych firm, po przeprowadzonym audycie szczegółowym)

Audyty są przeprowadzone przez wykwalifikowanych audytorów projektu ERASME, współfinansowanego w ramach programu Inteligentna Energia Europa.

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej, zainteresowane audytem energetycznym powinny wypełnić formularz dostępny tutaj: FORMULARZ
lub zgłosić się telefonicznie / za pomocą emaila do p. Joanny Kasperek - 0338169162, Napisz wiadomość do jkasperek@arrsa.pl

Uwaga, projekt zakłada przeprowadzenie 50 wstępnych audytów, 20 właściwych audytów oraz przygotowanie 10 wniosków o dofinansowanie. Ilość miejsc jest ograniczona.

Podmiot odpowiedzialny:
Urząd Miasta Szczyrk
Wytworzył:
inż. Anna Moroń - podinspektor
Opublikował:
administrator
Dokument z dnia:
2014-02-03
Publikacja w dniu:
2014-02-03
Opis zmiany:
b/d