2016-12-01

Przygotowaliśmy dla Was ciekawe atrakcje w postaci animacji stałych, w zanadrzu mamy także konkursy z fantastycznymi nagrodami!

Animacje stałe:

_-    Testowanie nart (Atomic) - Każdy będzie mógł przetestować najnowsze narty marki Atomic i otrzymać cenne porady od specjalistów z tej firmy.

_ -   Kompleksowa rozgrzewka (Polopiryna Complex) Każdy narciarz przed wejściem na stok powinien kompleksowo przygotować swoje ciało i wziąć udział w rozgrzewce, którą tak jak w roku ubiegłym przygotowaliśmy wspólnie z instruktorami fitness.

 -  Od 10.00 do 13.00, 4 razy dziennie będziemy przygotowywać Was do wejścia na stok.

_ -   Zdjęcia z HP. Wspaniała drukowana pamiątka z pobytu w górach. W jednej chwili możecie zostać narciarzem freeride. Wystarczy uśmiech, zdjęcie i wydruk na miejscu.

 Konkursy  z nagrodami:  

_  -  Zabawa Start do nagród (Radio ZET). Czy macie na tyle silne nogi aby napiąć gumę tak mocno aby żeby dostać się do nagród? Sprawdzimy to na stoku. Mamy dla Was różne nagrody w zależności od Waszego zaangażowania i siły.

_  -  Konkurs muzyczny (HP). Wystarczy wykazać się wiedzą muzyczna i odpowiedzieć na pytania kto jest wykonawcą lub jaki jest tytuł piosenki żeby dostać niepowtarzalne nagrody od HP    

W miasteczku będzie się można rozgrzać gorącą herbatą oraz słodkimi przekąskami.

Dla chętnych wyjście w okolice ul. Sosnowej (trasy narciarstwa biegowego) - szczegóły na miejscu.

Startuj z nami na stok! Nie może Cię ominąć tak fantastyczna zabawa!! :-))