Polish Czech English German Italian Russian Slovak

Pensjonat Śnieżynka

Oceń ten artykuł
(3 głosów)


Pensjonat Śnieżynka
43-370 Szczyrk, ul. Narciarska 19
Tel. +48 33 8 179 343 Tel. +48 600 012 632
www.sniezynka.szczyrk.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śnieżynka znajduje się w paśmie Beskidu Śląskiego u podnóża Małego Skrzycznego 1211m n.p.m. Dom wczasowy otoczony jest górami porośniętymi lasem świerkowym co stwarza doskonały mikroklimat.

W okresie letnim Szczyrk jest wspaniałym miejscem dla wypoczynku osób ceniących sobie cisze, spokój oraz lubiących wycieczki piesze jak i rowerowe szlakami górskimi.

W sezonie zimowym, doskonałe usytuowanie naszego domu wczasowego w odległości 100m od jednego z największych kompleksów narciarskich w Polsce: Czyrna-Solisko, sprawia że nasi goście z trasy narciarskiej bezpośrednio podjeżdaja pod Śnieżynkę na nartach. Centrum posiada osiem wyciągów narciarskich o łącznej długości tras narciarskich 20 km ,odpowiednich dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Trasy są w większości sztucznie naśnieżane. Dla najmłodszych adeptów zimowego szaleństwa polecamy cztery wyciągi zaczepowe. Do dyspozycji naszych gości są instruktorzy nauki jazdy na nartach, snowboardzie oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego Strefa Zimy.

Organizujemy:
Konferencje, szkolenia, spotkania okolicznościowe, imprezy rodzinne i towarzyskie.

Serdecznie Zapraszamy.

Ceny

2 osoby - 150 PLN

3 osoby - 180 PLN

Lokalizacja


Zeskanuj kod zawierający dane kontaktowepozyczka