1. Zaproszenia
  2. Informacje
  3. Kalendarz imprez
  4. Oferty pobytowe 2017
next
prev
Polish Czech English German Italian Russian Slovak

WYNIKI VIII PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ SZCZYRK 2017

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

WYNIKI

VIII PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ SZCZYRK 2017

W kraju nad Wisłą

 

 

KATEGORIA „ESTRADA”

 

E – TANIEC

PREZENTACJE TANECZNE ZESPOŁOWE

– kategoria dzieci w wieku przedszkolnym:

 

I nagroda taniec: grupa PUCHATKI, dzieci w wieku 3-4  lat, przygotowanie: Renata Marek, Przedszkole Publiczne w Szczyrku

 

II nagroda:

- grupa KANGURKI – dziewczęta „Taniec wstążek”, dzieci w wieku 5 lat, przygotowanie: Anna Ozimińska-Dudek, Przedszkole Publiczne w Szczyrku

- grupa STARSZAKI – taniec „Polonez”, dzieci w wieku  5-6 lat, przygotowanie: Anna Marek, Elżbieta Korpanty, Przedszkole Publiczne w Szczyrku

 

III nagroda: - grupa ZERÓWECZKA  „Taniec Alibaba Rock and Roll”, dzieci w wieku 4 - 6 lat, przygotowanie: Halina Dziurkiewicz, Przedszkole Publiczne w Szczyrku

 grupa KANGURKI – „Taniec disco”, dzieci w wieku 5 lat, przygotowanie: Anna Ozimińska-Dudek, Przedszkole Publiczne w Szczyrku

 

Wyróżnienie:

- zespół taneczny FENIKS I „Taniec Czarodzieje”, dzieci w wieku 4 do 6 lat, przygotowanie: Anna Jakubowska, Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

 

PREZENTACJE TANECZNE ZESPOŁOWE

– kategoria dzieci w wieku  szkoły podstawowej i gimnazjum:

 

wyróżnienie:

Zespół taneczny FIREBIRDS, Show Dance – mix muzyczny, przygotowanie: Anna Jakubowska, Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

 

PREZENTACJE TANECZNE INDYWIDUALNE LUB W DUETACH

– kategoria dzieci w wieku  szkoły podstawowej i gimnazjum:

 

I nagroda: Magdalena Wantoła, układ akrobatyczny, przygotowanie: Klub SGA Bielsko-Biała, zgłoszenie: rodzice-Sabina Wantoła

 

II i III nagrody nie przyznano

 

Wyróżnienie:  Kinga Marciniak, Oliwia Sicińska, choreografia autorska,  przygotowanie: Anna Jakubowska, Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

 

E – WOKALNE, WOKALNO-INSTRUMENTALNE, INSTRUMENTALNE

 

PREZENTACJE WOKALNE ZESPOŁOWE

– kategoria dzieci w wieku przedszkolnym:

 

I nagroda: ONDRASZKI (dziewczyny): Ania Marek, Ola Marek, Klaudia Tomasik,  piosenka „Ty moja muzycko”, przygotowanie: Dorota Laszczak, Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

II nagroda:  Łucja Wieczorek, Hanna Laszczak, Adriana Krygier, piosenka „Wiślana Syrenka”, dzieci w wieku  6 lat, przygotowanie: Anna Marek, Elżbieta Korpanty, Przedszkole Publiczne w Szczyrku

 

Wyróżnienia:

- grupa STARSZE MALUCHY - piosenka "Kiedy mama była w przedszkolu”, dzieci w wieku 4 lat, przygotowanie: Barbara Więzik, Bronisława Wałęga, Przedszkole Publiczne w Szczyrku

- grupa WESOŁE NUTKI, piosenka „Jestem Polakiem” dzieci w wieku 3 - 6 lat, przygotowanie: Lucyna Kubica, Przedszkole Publiczne w Szczyrku

 

PREZENTACJE WOKALNE INDYWIDUALNE I W DUETACH

– kategoria dzieci w wieku przedszkolnym:

 

I nagroda – Katarzyna Śleziona, piosenka „11 listopada”, przygotowanie: Joanna i Arkadiusz Śleziona, rodzice

 

I nagroda - ONDRASZKI (chłopcy): Jasiu Marek, Kamil Masłyka, piosenka „Górol ci jo gorolicek”, przygotowanie: Dorota Laszczak, Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

 

 

PREZENTACJE WOKALNE I WOKALNO-INSTRUMENTALNE

ZESPOŁOWE  -  kategorie dzieci w wieku  szkoły podstawowej i gimnazjum:

 

I nagroda:  Kapela Mały Beskidek, 7-13 lat,  przygotowanie Ilona Stolarek, Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej - Dom Kultury Włókniarzy

 

II nagroda: Grupa śpiewacza Klimczoki, kl. I-III, przygotowanie: Małgorzata Hołdys, Mieczysław Stec, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 2 w Szczyrku

 

II nagroda:  Kapela Beskidek, 10-16 lat przygotowanie Ilona Stolarek, Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej - Dom Kultury Włókniarzy

 

III nagroda:  Kapelka góralska Że hej!, 7-12 lat, przygotowanie: Monika Hejduk, Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

 

III nagroda: Kapela Ho, ho, ho, 8-13 lat, przygotowanie: Dorota Laszczak, Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

 

Wyróżnienie:  Zespół Twist, piosenka „Wiosna”,  przygotowanie: Sabina Kubica-Nikiel, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 2 w Szczyrku

 

 

PREZENTACJE WOKALNE

INDYWIDUALNE LUB  W DUETACH -  kategorie I-III, IV-VI:

 

I nagroda – Zofia Śleziona, 7 lat, piosenka „Zakręcona” z rep. Reni Jusis, przygotowanie: Joanna i Arkadiusz Śleziona, rodzice

 

I nagroda – Anna Kurowska, 13 lat piosenka „Łowiecki, Łowiecki”, przygotowanie: Dorota Laszczak, Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

 

II nagroda – Łucja Zaczek, piosenka „Lipka”, przygotowanie: Krystyna Bieniek, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 1 w Szczyrku

 

III nagroda – Jadwiga Górna, piosenka „Na holi”, przygotowanie: Dorota Laszczak i Robert Repak, Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

 

Wyróżnienie:  Justyna Marek, 12 lat, przygotowanie: Dorota Laszczak, Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

 

 

PREZENTACJE INSTRUMENTALNE –

kategorie dzieci w wieku  szkoły podstawowej i gimnazjum:

 

 

I nagroda:  Anna Machałek, 12 lat przygotowanie: Monika Hejduk, Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

 

I nagroda:  Antonina Romanowska, 16 lat,  przygotowanie Ilona Stolarek, Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej - Dom Kultury Włókniarzy

 

II nagroda: Trio akoredeonistów, 13-14 lat, , przygotowanie: Dorota Laszczak, Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

 

III nagroda: Zofia Franasik i Karolina Drozdowska, 9 lat , przygotowanie: Edward Kruczek, Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

 

Wyróżnienie specjalne: Marcin Seredyniecki z Kapeli Beskidek ,  przygotowanie Ilona Stolarek, Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej - Dom Kultury Włókniarzy

 

Wyróżnienie:

Miłosz Kowalewski, akordeon, 14 lat, przygotowanie: Dorota Laszczak, Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

Michał Przybyła, 11 lat,  przygotowanie: Monika Hejduk, Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

 

KATEGORIA T  -  „TEATR

 

KATEGORIA T  -  „TEATR”  WYSTĘPY ZESPOŁOWE

 

I nagroda: Zespół Teatralny ,,DIONIZOS” , przedstawienie pt.: „Stańcowane pantofelki”, przygotowanie: Renata Jakubiec, Elżbieta Tajstra, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 4 w Kalnej

 

II nagrody nie przyznano.

 

III nagroda: Dziecięca Grupa Teatralna GOK "Zabawy w Teatr", przedstawienie pt.: „Smerfny Świat”, przygotowanie: Ewelina Jakubiec-Piznal, Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach

 

Wyróżnienie:

Młodzieżowa Grupa Teatralna GOK „WPADKA” przedstawienie pt.: „ My dwie na emeryturze”, przygotowanie: Ewelina Jakubiec-Piznal, Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach

 

 

KATEGORIA  T „TEATR” – WYSTĘPY INDYWIDUALNE:

- kategoria dzieci w wieku przedszkolnym

 

I nagroda – Amelia Przybyła i Kacper Pietraszak, wiersz „Katechizm polskiego dziecka”,  przygotowanie: Anna Kastelik, Przedszkole Publiczne w Szczyrku

II nagroda – Szymon Kaim Martyka, wiersz "Wisła" Cz. Janczarski, przygotowanie: Anna Marek, Elżbieta Korpanty, Przedszkole Publiczne w Szczyrku

 

III nagroda – nie przyznano

 

Wyróżnienie: – Elzbieta Olszowska, Emilia Marek, wiersz „Wisełka”, przygotowanie: Renata Marek, Przedszkole Publiczne w Szczyrku

Maja Górny, wiersz "Barwy Ojczyste", przygotowanie: Anna Kastelik, Przedszkole Publiczne w Szczyrku

Duet Natalia Wisła i Nikola Jakubiec, piosenka „Stokrotka”, przygotowanie: Ewa Jakubiec i Maria Wisła, rodzice

 

KATEGORIA „TEATR” – WYSTĘPY INDYWIDUALNE:

- kategoria dzieci w klas IV-VI

 

I nagroda:

Wiktoria Prochownik, wiersz "Gawęda o miłości ziemi ojczystej" W.Szymborskiej,  przygotowanie: Krystyna Bieniek, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 2 w Szczyrku

 

II i III nagrody nie przyznano

 

Wyróżnienie:  Kamil Zieliński, fragment prozy Z.Nowakowskiego „Przylądek Dobrej Nadziei”, przygotowanie: Joanna Kowalewska, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 1 w Szczyrku

 

 

KATEGORIA „TEATR” – WYSTĘPY INDYWIDUALNE:

- kategoria dzieci w klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych:

 

I nagroda:

Maja Gluza,  "Piąty Talerz"  Doroty Terakowskiej, przygotowanie: Urszula Gurba-Kruczek, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 1 w Szczyrku

II nagroda:

Marta Matejko, fragment książki Tomasz Tryzny "Panna Nikt" przygotowanie: Urszula Gurba-Kruczek, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 1 w Szczyrku

III nagrody nie przyznano

 

KATEGORIA L  -  LITERATURA

 

GRUPA WIEKOWA – KLASY I-III szkoły podstawowej:

 

I nagrodaMichał Styrna, lat 10, kl. III ZSPiG nr 2 w Szczyrku, za utwór poetycki W kraju nad Wisłą, nauczyciel: Maria Pilarz

II nagroda:  Kamila Fiedor, lat 9, kl. III z ZSPiG nr 2 w Szczyrku, za utwór poetycki: Wycieczka Wisły, nauczyciel: Maria Pilarz

III nagrodaKrzysztof Kula, kl. III ZSPiG nr 2 w Szczyrku, za utwór poetycki W kraju nad Wisłą nauczyciel: Maria Pilarz

wyróżnienie:  Dominika Kubala, lat 10, kl. III, ZSPIG nr 2 w Szczyrku, za utwór poetycki  Kraków, nauczyciel: Maria Pilarz

 

GRUPA WIEKOWA – KLASY IV-VI:

 

I nagroda ex aequo:

- Alicja Laszczak, lat 13, kl. VI ZSPiG nr 1 w Szczyrku, za utwór prozatorski W obronie dębu, nauczyciel: Joanna Kowalewska

- Zuzanna Kwaśny, lat 13, kl. VI ZSPiG nr 1 w Szczyrku, za utwór prozatorski Anielica, nauczyciel: Joanna Kowalewska

II nagroda:  Karol Trzopek, kl. IV  ZSPiG nr 2 w Szczyrku, za utwór poetycki Robby nad Wisłą, nauczyciel: Anna Nikiel

 

III nagroda:  Martyna Haratek, lat 12, kl. VI ZSPiG nr 2 w Szczyrku, za utwór poetycki Moje Beskidy, nauczyciel: Krystyna Bieniek

 

Wyróżnienie: Jakub Jakubiec, kl.  IV z ZSPiG nr  2 w Szczyrku, za utwór poetycki: W kraju nad Wisłą, nauczyciel: Anna Nikiel

 

GRUPA WIEKOWA – GIMNAZJUM:

 

Wyróżnienia:  Emilia Grzegorzek, lat 14, kl.  II, Gimnazjum nr 2 w ZSPiG nr  2 w Szczyrku, za utwór prozatorski: Drzewo wiecznego życia, nauczyciel: Wiesława Marek

Weronika Kurowska, lat 16, kl.  III, Gimnazjum nr 2 w ZSPiG nr  2 w Szczyrku, za utwór poetycki: Polska – nasze miejsce na Ziemi, nauczyciel: Wiesława Marek

 

Wyróżnienie specjalne – pozaregulaminowe  (w uznaniu wartości literackiej tekstu, mimo braku zgodności z tematem przeglądu):

Justyna Katana, lat 14, kl.  II, Gimnazjum w ZSPiG nr  1 w Szczyrku, za utwór poetycki: Wolałabym, nauczyciel: Urszula Gurba-Kruczek

 

 

KATEGORIA P  -  PLASTYKA

 

GRUPA WIEKOWA – PRZEDSZKOLE

 

I nagroda: Zofia Wieczorek – Pielech, przygotowanie: Lucyna Kubica

 

II nagroda: Nikola Jakubiec, przygotowanie: Anna Ozimińska Dudek, Przedszkole Publiczne w Szczyrku

III nagroda: Jan Marek , przygotowanie: Halina Dziurkiewicz, Przedszkole Publiczne w Szczyrku

III nagroda: Kacper Byrdy, przygotowanie: Halina Dziurkiewicz,  Przedszkole Publiczne w Szczyrku

Wyróżnienie:

Bartosz Górny, przygotowanie: Renata Marek, Przedszkole Publiczne w Szczyrku

Elżbieta Olszowska, przygotowanie: Renata Marek, Przedszkole Publiczne w Szczyrku

Maja Olszowska, przygotowanie: Małgorzata Namysłowska, , Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

Julia Laszczak, przygotowanie: Małgorzata Namysłowska, , Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

Natalia Łaciak, przygotowanie: Małgorzata Namysłowska, , Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

Emilia Przybyła, przygotowanie: Małgorzata Namysłowska, , Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

Zuzanna Smolik, przygotowanie: Barbara Wałęga, Przedszkole Publiczne w Szczyrku

 

 

GRUPA WIEKOWA – KLASY I-III szkoły podstawowej:

 

I nagroda:  Justyna Cichy,  przygotowanie: Małgorzata Jasek, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 2 w Szczyrku

II nagroda:  Marta Łozińska,  przygotowanie: Mirosława Kubica, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 2 w Szczyrku

II nagroda: Wojciech Mrowiec,  przygotowanie: Krystyna Kubica, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 1 w Szczyrku

III nagroda: Oliwia Skuza, przygotowanie: Jolanata Bieniek, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 1 w Szczyrku

Wyróżnienie: Jan Majdak , przygotowanie: Maria Pilarz, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 2 w Szczyrku

Laura Jakubiec: przygotowanie: Małgorzata Jasek,  Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 2 w Szczyrku

 

 

GRUPA WIEKOWA – KLASY IV-VI:

 

I nagroda: Karol Trzopek, przygotowanie: Izabela Kania, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 2 w Szczyrku

II nagroda: Zuzanna Kania , przygotowanie: Izabela Kania, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 2 w Szczyrku

II nagroda: Martyna Haratek , przygotowanie: Izabela Kania, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 2 w Szczyrku

III nagroda: Anna Kurowska, przygotowanie: Izabela Kania, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 2 w Szczyrku

Wyróżnienie: Karolina Nikiel, przygotowanie: Izabela Kania, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 2 w Szczyrku

Wyróżnienie: Anna Gębala, przygotowanie: Anna Szewczyk, Szkoła Podstawowa w Bystrej

 

GRUPA WIEKOWA – GIMNAZJUM:

I nagroda: Karolina Haratek, przygotowanie: Ewa Haratek - rodzic

 

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 01 czerwiec 2017 07:27

pozyczka