1. Zaproszenia
  2. Informacje
  3. Kalendarz imprez
  4. Oferty pobytowe 2017
next
prev
Polish Czech English German Italian Russian Slovak

31. lipca 2017 - NUTELLA MINI TOUR DE POLOGNE

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ramach Tour de Pologne 2017 odbędzie się również wyścig NUTELLA MINI TOUR DE POLOGNE, który jest największym wydarzeniem kolarskim dla dzieci i młodzieży w Polsce!!! Mogą w nim startować chłopcy i dziewczęta w wieku od 8 do 14 lat.

Wyścig realizowany jest w wybranych miastach etapowych Tour de Pologne UCI WorldTour, w tym w Szczyrku. 31. lipca przed głównym przejazdem kolarskim, wystartują najmłodsi!

Udział w Nutella Mini Tour de Pologne jest całkowicie BEZPŁATNY, a na zawodników czeka fantastyczny pakiet startowy (patrzcie foto!!) i nagrody dla najlepszych!

Start:

godz. 13:50 - start I i II kategorii Nutella Mini Tour de Pologne (1,9 km pod górę - od Placu św. Jakuba, ul. Beskidzka, ul. Górska, ul. Wrzosowa do Orlego Gniazda - linia mety)

godz. 15:00 - start Nutella Mini Tour de Pologne - Puchar Młodzików (1,9 km pod górę - od Placu św. Jakuba, ul. Beskidzka, ul. Górska, ul. Wrzosowa do Orlego Gniazda - linia mety)


UWAGA!!! 31 lipca br. nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym - w godzinach 13:30 - 19:00 wyłączona z ruchu zostanie w Szczyrku główna droga. 


Zapisy oraz szczegóły na http://minitourdepologne.pl/

Trenujcie już dziś i do zobaczenia na starcie wyścigu!! 

Ostatnio zmieniany środa, 14 czerwiec 2017 14:32

pozyczka