2013-08-29

Na zaproszenie Zarządu bardzo licznie przybyli nasi mili członkowie oraz zaproszeni Goście i sympatycy naszego Koła w osobach Pan Burmistrz Wojciech Bydliński z przedstawiciele Rady Miejskiej, Dyrektor MOKiI oraz prezes Izby Gospodarczej w Szczyrku. Bardzo miłą niespodziankę sprawił nam swoim przybyciem najstarszy senior Ks. Józef Wawrzyniak z Górki ,który przybył ze swoim przełożonym Ks. Stanisławem Oskwarkiem a z parafii zawitał wikary Ks.Szymon. 

Wszystkich zebranych bardzo serdecznie przywitała Przewodnicząca Koła Maria Bugaj zapraszając do wspólnego biesiadowania przy gorącym poczęstunku i słodkościach i wspaniałej muzyce na żywo.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Dyrekcji Apartamentów Parkowych za udostępnienie sali, przygotowanie ciepłego poczęstunku, Panu muzykowi, który przygrywał nam do tańca oraz Zakładom Mięsnym Hańderek za kiełbaski, oraz wszystkim którzy pomogli nam przygotować to spotkanie a wspólne biesiadowanie
jest naszą tradycją i wspaniałą chwilą oderwania się od codzienności. Dzieląc się z Państwem tą informacją życzę wszystkiego najlepszego do następnego spotkania.

Opracowała: Agata M.